O nas

Kim jesteśmy?

Nasza firma świadczy usługi transportowe na terenie Leszna i Wielkopolski. Od samego początku oferujemy transport bagażowy, przeprowadzki, a także przewóz towarów. Ogromne doświadczenie w dziedzinie transportu i przeprowadzek, które zdobyliśmy pozwala nam wykonywać usługi na najwyższym poziomie.
„Witka” Transport to firma, którą tworzą ludzie z pasją. Każdy dzień jest dla nas pełen nowych doświadczeń, a kolejne zlecenia po prostu przygodą. Spośród konkurencyjnych firm nasz transport wyróżnia się dokładnością, rzetelnością i profesjonalizmem a wszystko to przy zachowaniu najniższych cen. Powierzając nam swoje mienie my dołożymy wszelkich starań, aby Państwa satysfakcja była pełna, mienie dotarło na miejsce przeznaczenia w nienaruszonym stanie. Możecie Państwo również zadzwonić do nas i telefonicznie uzyskać informację o przybliżonych kosztach usługi.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, jesteśmy pewni, iż będą Państwo zadowoleni ze świadczonych przez nas usług. Zapraszamy do współpracy!

Zapoznaj się z ofertą